Hotel "Kliper" położony jest w należącym do Władysławowa Chłapowie na wysokim klifie 150 m od plaży. Zlokalizowany jest bezpośrednio przy ruchliwej drodze Władysławowo - Jastrzębia Góra, 800 metrów od bramy Ośrodka Olimpijskiego w Cetniewie.

Oddany do użytku w lipcu 2001 roku dysponuje 47 pokojami 1,2 i 3 osobowymi z łazienką, TV SAT, radiem i telefonem. Przy recepcji znajduje się przechowalnia bagażu, można też skorzystać z bezpłatnego sejfu.

Hotel jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

W cenie noclegu jest śniadanie w formie bufetu. Hotel ma własny bar restauracyjny z bardzo przystępnymi cenami oraz drink bar czynny do 21:00.

Hotel oferuje ponadto nieodpłatnie : bezprzewodowy dostęp do internetu, małe fitness, plac zabaw dla dzici, grill na placu hotelowym oraz dodatkowo płatne saunę i bilard.

Przy obiekcie istnieje parking chroniony, udostępniony gościom hotelowym bez dodatkowej opłaty. Hotel posiada wyposażoną salę konferencyjną na 55 osób oraz mniejsze pomieszczenia wielofunkcyjne. Zapraszamy zatem grupy szkoleniowe i konferencyjne, dla których, szczególnie poza szczytem sezonu, możemy zaproponować atrakcyjne warunki cenowe,

Zarówno grupom jak i gościom indywidualnym oferujemy pomoc w skorzystaniu z urządzeń Centralnego Ośrodka Sportu "Cetniewo" (basen, szeroka gama zabiegów odnowy biologicznej), pobliskiej stadniny koni, rejsów wędkarskich z portu we Władysławowie oraz szeregu innych lokalnych atrakcji.

Uwaga - z przykrością informujemy, że nie przyjmujemy zwierząt domowych